Tps Nedir? Tps Ne demek? – Bilgi Anahtari

TPS nedir?

Tps İngilizce adıyla Third Person Shooter, üçüncü şahıs bakış açısı, değişik şekillerde oyuncu karakterini gösteren 3 boyutlu bilgisayar ve video oyunu türüdür, Birinci şahıs nişancı türündeki oyunlarda oyuncu karakterinin gözünden görülür ancak bu üçüncü şahıs nişancı türündeki oyunlarda genellikle oyuncu karakterinin arkasından oyun görülür. Tomb Raider ilk dünyaca ünlü üçüncü şahıs nişancı türündeki oyundur.

Resident evil 4'den önce, the resident evil serisi, her ne kadar anonim olsa da üçüncü şahıs oynanışı ve aksiyonu tercih etmiştir, seri üçüncü şahıs türünde olacağı planlanmamıştı; çünkü oyun korku, şiddet, hayatta kalmak gibi özellikler taşıyordu, seri korku oyunu olarak anılır.

Ünlü üçüncü şahıs nişancı türündeki oyunların avantajları ve dezavantajları vardır. Üçüncü kişi bakış açısı çevreyi daha iyi görmeyi sağlar; buna rağmen, hareketlerde kopukluklar meydana getirir, birincil kişide böyle bir sorun söz konusu değildir. Kötü bir kamera denetimi oyuncuyu yanlış alanı görüntülemesine de yol açar.

Farhfak.tps nedir?

Farhfak.tps, Windows işletim sistemi için Windows software developer tarafından geliştirilmiş olan, third party application ile ilişkili bir TPS dosyası türüdür. Farhfak.tps dosyasının en son bilinen sürümü, Windows xp için üretilmiş olan 1.0 sürümüdür. Bu TPS dosyası 5 yıldız popülarite derecelendirmesi ve Bilinmeyen güvenlik derecelendirmesine sahiptir.

Neden TPS hataları alıyorum?

Windows farhfak.tps dosyanızı düzgün yükleyemiyorsa veya TPS dosyasına bir virüs ya da kötü amaçlı bir yazılım bulaştıysa, bir hata iletisi ile karşılaşacaksınız.

TPS hataları ne zaman oluşur?

farhfak.tps ile ilişkili olanlar gibi, TPS hataları, genellikle bilgisayar başlatmada, program başlatmada ya da programınızda belirli işlevleri kullanmayı denerken ortaya çıkar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.