Linked in Nedir? Linked in Ne demek? – Bilgi Anahtari

Linked-in nedir?

LinkedIn, bir iş agi (Business Network) kurmak ve tanıdığınız insanların tanıdıklarını görebilmeniz için oluşturulmuş bir sosyal ağdır. Tüm bu yapı iş geliştirme süreçlerinizde size yardımcı olabilecek, eleman, ortak yada bilgi birikiminden yararlanabileceğiniz bir danışman cs. gibi katkılar sağlaması amacı taşımaktadır. Networkunuz ne kadar genişlerse ona göre değişen bir iş çevreniz ve ambleminiz olur. amblem yuvarlak içinde noktalarla başlar ve daha sonra bu noktalar kendi arasında bazı ağlar ve şekilller oluşturur.

Sizi tanıyan birisi sizin hakkınızda sizi tanımlayan bir yorum yazarsa herkes bu yorumu okuyabilir. İş dünyasından ve rakip şirketlerden yeni arkadaşlar bulmanızı ve bu platform sayesinde kariyeriniz için yatırım yapma şansı sağlar.

Quantcast raporlarına göre LinkedIn 21,4 milyon aylık Amerikan tekil ziyaretçi sayısına sahip golabal olarak ise bu rakam aylık 47,6 milyon. 2001 Haziran ayında global tekil ziyaretçi sayısı 33,9 milyon'du. LinkedIn 200'den fazla ülkede 200 milyondan fazla üyeye sahip durumda. Üyelerin hemen hemen yarısı amerikalı, avrupalı üye sayısı ise 12 milyon dolaylarında.

Dış bağlantılar

LinkedIn (Ana sayfa)

LinkedIn mobil versiyonları

LinkedIn araçları

LinkedIn haberleri (İngilizce)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.