Ekap Nedir? Ekap Ne demek? – Bilgi Anahtari

EKAP nedir?

EKAP'IN açılımı Elektronik Kamu Alımları Platformu'dur. Kamu İhale Kurumu ve daha bir çok kamu kurum ve kuruluşu tarafından elektronik ortamdave  yayınlanan ilanlı ve ilansız ihale duyurularına ve şartnamelerine erişmenizi sağlayan ihale takip sistemidir.

İhale ilanlarının takip edilmesinin yanı sıra, geliştirilen ilave özellikler ile her gün Elektronik Kamu Alımları Platformu “EKAP” ve kamu kurumlarının kendi internet sayfalarında yayınlanan yüzlerde ihale arasından sadece aradıklarınız seçilerek size özel olarak ulaştırılır.

İstediğiniz her yerde ekap kullanabilirsiniz. Bunun için herhangi bir sınırlama veya engelleme ile karşılaşmazsınız. Sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz her yerde internet kullanmanın sağlamış olduğu kolaylıkla birlikte ekap kullanabilirsiniz. İnternet kullanmanın sağlamış olduğu kolaylıkla birlikte ekap kullanabilmenin vermiş olduğu ayrıcalıklı hissi hissetmek istiyorsanız, cep telefonunuza ekap yükleyin.

Cep telefonunuza yükleyeceğiniz ekap programı sayesinde, evde ya da işte veya yoldayken trafiğe yakalandığınızda ekap kullanabilirsiniz. Ayrıca karmaşık olarak ihale indirme aşamaları ekap.com üzerinde basitleştirilerek, incelediğiniz ihaleye ait şartnameleri Elektronik Kamu Alımları Platformu “EKAP”a ayrıca giriş yapmaya gerek kalmaksızın saniyeler içinde indirmeniz mümkün hale getirilmiştir.

Tüm bu gelişmiş özellikler sayesinde, saniyeler için dilediğiniz kurum tarafından yapılan ihaleleri anında görebilir, dilerseniz sektörünüzdeki ihaleleri takip edebilirsiniz. İlgilendiğiniz ihaleleri bulduktan sonra da olası bütün değişikliklerden e-posta ve/veya SMS ile haberdar olabilir ve şartnamelerine tek bir düğmeye tıklayarak erişebilirsiniz. Her zaman, her yerde ekap kullanabilmenin vermiş olduğu rahatlığı yaşayarak ihale takipleri de yapabilirsiniz.

Ekap kullanmanın vermiş olduğu rahatlığı yaşayın, kendinize bir iyilik yapın. Kendinize yapacağınız bu iyilik sayesinde herkes işsizlik sorunu çekerken, siz asla böyle bir durum yaşamazsınız. Herkes işsizlik sorunu çekersen siz herhangi bir ekonomik sıkıntı içine düşmezsiniz. Çünkü bilirsiniz ki ihale alımlarınız sayesinde bütçeniz zorlanmayacaktır. Ve geçinmeniz için, yaşantınızı devam ettirebilmeniz için her zaman bir takım işler yapabileceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.